XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 13 września 2015r.

Informacja z: swkrzysztofbialystok.pl – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 13 września 2015r.

1/ Dziś ofiary do puszek na KUL i Centrum Pastoralno – Katechetyczne w Białymstoku.

2/ Dziś w Szkole Podstawowej nr 47 przy ul. Palmowej o godz. 14.00 odbędzie się spotkanie mieszkańców osiedle Zawady. W programie kluczowe sprawy dotyczące osiedla między innymi: Projekty Obywatelskie dotyczące budowy osiedlowych ulic, budowa osiedlowego przedszkola i placu zabaw. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

3/ W poniedziałek 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

4/ We wtorek 15 września wspomnienie NMP Bolesnej. O godz. 18.00 Msza św. w intencji mojej mamy w 7 dzień od jej zgonu. Serdecznie zapraszam.

5/ Dziękuję wspólnocie parafialnej za modlitwę, życzliwość i okazaną pomoc w trudnych dniach dla mnie i mojej rodziny. Za czuwanie modlitewne w domu żałoby i obecność na uroczystości pogrzebowej mojej mamy. Bóg zapłać.

6/ Spotkania formacyjne dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii świętej i młodzieży do bierzmowania rozpoczniemy w miesiącu październiku.

7/ Niech Chrystusowy pokój i miłość zagoszczą na stałe w Waszych sercach.