XXIV niedziela Zwykła 13.09.2015

Informacja z: www.parafiakleosin.pl – XXIV niedziela Zwykła 13.09.2015

Cytat tygodnia:
Nie bierz nigdy za wzór postępowania człowieka, jakkolwiek byłby święty, gdyż Szatan może ci przedstawić za przykład jego niedoskonałości. Weźmij sobie natomiast za wzór Chrystusa, który jest najdoskonalszy i najświętszy, a nigdy nie zbłądzisz. [św. Jan od Krzyża]

XXIV Niedziela Zwykła
13 wrzesień   2015

W poniedziałek, 14 września święto Podwyższenia Krzyża Świętego, we wtorek, 15 września wspomnienie NMP Bolesnej a w piątek 18 września święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski; msze święte tak jak w zwykły dzień o 7 rano i wieczorem o 18, serdecznie zapraszamy!

Rozpoczynamy zapisy na ministrantów (od II klasy szkoły podstawowej wzwyż). Serdecznie zachęcamy młodych chłopców i dziewczęta, którzy zechcieliby dołączyć do grona ministrantów służąc Panu Bogu przy ołtarzu.
Spotkanie odbędzie się 19 września, w sobotę o godzinie  12.00 w kościele.