XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 12 września 2021r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 12 września 2021r.

1/ Dziś uroczystość beatyfikacji Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej. Bogu niech będą dzięki.
2/ Bóg zapłać p. Stanisławowi Kłosowskiemu za namalowany własnoręcznie i ofiarowany do kościoła obraza Księdza Kardynała Wyszyńskiego.
3/ Spotkanie formacyjne rodziców i dzieci z klas III SP przygotowujących się do Pierwszej Komunii św., dziś po Mszy św. o godz. 11.30.
4/ Dziś zbiórka ofiar do puszek na Grób Pański, a w przyszłą niedzielę na KUL i CPK w Białymstoku.
5/ Dziękuję paniom z KŻR pw. św. Małgorzaty za sprzątnięcie kościoła, a rodzinie p. Wojteckich za dekorację kwiatową w związku ze ślubem ich córki.
6/ Święto Podwyższenia Krzyża Świętego – 14 września (wtorek)
7/ Wspomnienie MB Bolesnej – 15 września (środa)
8/ Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii.