XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 6 września 2020r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 6 września 2020r.

1/ Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Intencja dla KŻR – o ustanie epidemii.
2/ Dziś taca na potrzeby Archidiecezji.
3/ Dziękujemy za sprzątnięcie kościoła oraz dekorację kwiatową rodzicom dzieci, które dziś przyjmą Pierwszą Komunię świętą.
4/ W imieniu pana Tomasza, naszego organisty zapraszamy na spotkania chóru parafialnego. Po przerwie najbliższe spotkanie odbędzie się w poniedziałek w kościele o godz. 19.00.
5/ Uczestników Oazy zapraszamy na spotkanie w najbliższy piątek po Mszy św. o godz. 18.00.
6/ Spotkanie rodziców i dzieci z klas III, kandydatów do Pierwszej Komunii św. w 2021roku, odbędzie się 20 września, po Mszy św. o godz. 11.30.
7/ Dzieci śpiewające w scholi i ich rodziców zapraszamy na spotkanie w niedzielę 20 września po Mszy św. o godz. 11.30.
8/ Kandydatów do bierzmowania z klas VI zapraszamy w pierwszą sobotę miesiąca października po Mszy św. o godz. 18.00, a uczniów z klas VII w pierwszą niedzielę października po Mszy św. o godz. 11.30.
9/ Zapraszamy do uczestnictwa w Mszach św. w tygodniu o 6.30 i 18.00, a w niedziele o godz. 8.00, 10.00, 11.30 i 18.00.
10/ Osobom chorym i starszym proponujemy odwiedziny z Komunią św. raz w miesiącu w pierwsze piątki (w godzinach porannych). Zachęcamy do tej praktyki.
11/ Ukazał się wrześniowy numer „Dróg Miłosierdzia”, poświęcony Patronowi Miasta Białegostoku, ks. Michałowi Sopoćce. Do każdego egzemplarza miesięcznika dołączona jest płyta z audiobookiem z jego „Wspomnieniami”. Jest to 10-godzinne nagranie tekstu osobistych zapisków ks. Sopoćki czytanych przez znanego aktora Adama Woronowicza. Zachęcamy również do przeczytania wywiadu z ks. bp. Henrykiem Ciereszką pod tytułem „W oczekiwaniu na kanonizację”.