XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 10 września 2017r

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 10 września 2017r

1/ Dziś druga niedziela miesiąca. Ofiary na tacę przeznaczone na zakup oleju opałowego.

2/ Dzisiaj ofiary do puszek na KUL i Centrum Pastoralno – Katechetyczne w Białymstoku.

3/ Zapraszam chętne osoby do sprzątania świątyni w najbliższą sobotę.

4/ 13 września (środa) po Mszy św. o godz. 18.00 Procesja Fatimska.

5/ 14 września (czwartek) Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

6/ Zachęcamy parafian do posługi w grupach i wspólnotach, które istnieją przy naszej parafii. (Oaza, schola, ministranci, chór). Zachęcamy kobiety i mężczyzn do utworzenia KŻR pw. św. Jana Pawła II.

7/ W przyszłą niedzielę poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych uczniom klas 0 – III podczas Mszy św. o godz. 11.30, a po niej spotkanie dzieci z klas III, które rozpoczną przygotowanie do Pierwszej Komunii św. i ich rodziców.

8/ Przypominamy rodzicom, a przez nich dzieciom z klas IV o obowiązku praktyki pierwszych piątków( spowiedź i Komunia św.).

9/ Dziękuję ks. Rafałowi i pielgrzymom z naszej parafii za podjęty trud pielgrzymowania w dniu wczorajszym do Sanktuarium MB Pocieszenia w Krypnie.