XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 30 sierpnia 2020r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 30 sierpnia 2020r.

1/ Dziś Uroczystość Pierwszej Komunii świętej podczas Mszy św. o godz. 11.30.
2/ Dziękuję rodzicom za przygotowanie kościoła i dekorację kwiatową.
3/ W tygodniu pierwszy czwartek i pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 17.00
4/ We wtorek 1 września rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszam na Mszę św. o godz. 8.00. W tym dniu przypada 81 rocznica wybuchu drugiej wojny światowej.
5/ Msza Święta z okazji 81. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej i obrony Białegostoku w Kampanii Wrześniowej roku 1939, odprawiona zostanie we wtorek, 1 września br., o godz. 18.00 w kościele pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji obrońców miasta i wszystkich poległych w czasie II Wojny Światowej.
6/ Od 1 września ( wtorek) powracamy do grafiku Mszy św. w tygodniu o 6.30 i 18.00, a w niedziele o godz. 8.00, 10.00, 11.30 i 18.00.
7/ Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby Archidiecezji.
8/ W tym roku, w związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną, pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie w dotychczasowej formie nie może się odbyć. Zachęcamy do indywidualnego pielgrzymowania w dniu 5 września br., zarówno pieszego jak i za pomocą środków transportu. Msze św. dla pielgrzymów w Sanktuarium w Krypnie w sobotę, 5 września br., będą odprawione o godz. 16:00 oraz 18:00. Program nabożeństw znajduje się na stronie internetowej Sanktuarium w Krypnie.