XXII Niedziela Zwykła 30.08.2015

Informacja z: www.parafiakleosin.pl – XXII Niedziela Zwykła 30.08.2015

Cytat tygodnia:
Dla czystych wszystko jest czyste, dla skalanych zaś i niewiernych nie ma nic czystego, lecz duch ich i sumienie są zbrukane. Twierdzą, że znają Boga, uczynkami zaś temu przeczą, będąc ludźmi obrzydliwymi, zbuntowanymi i niezdolnymi do żadnego dobrego czynu .[Tt 1,15-16]

XXII Niedziela Zwykła
30 sierpień   2015

We wtorek, 1 września rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Bardzo serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na mszę świętą, o godzinie 8:00 rano. Będziemy prosić o Boże błogosławieństwo dla nauczających i uczących się w naszej szkole.

W sobotę, 5 września spod Białostockiej Katedry wyruszy XXXI piesza pielgrzymka do Krypna. Hasło pielgrzymki: „Matka kocha, Matka czeka, pójdź śladem wiary”.
Tradycyjnie organizujemy grupę pielgrzymkowa z naszej parafii. Indywidulanie udajemy się do katedry, na godzinę 7 rano. Po pielgrzymce będą podstawione autokary, które przywiozą nas z powrotem do Kleosina. Planowany jest posiłek w Dobrzyniewie, przygotowany przez naszych parafian. Na pielgrzymkę proszę się zapisywać w biurze parafialnym, w zakrystii lub przy ul. Zambrowskiej. Koszt ubezpieczenia z organizacją – 7 zł, z chustą parafialną – 10 zł. Przy zapisie proszę odbierać znaczki i śpiewnik pielgrzymkowy. Odpowiedzialny o. Antoni SVD. Bardzo gorąco zapraszamy!