XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 3 września 2017r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 3 września 2017r.

1/ Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Ogarnijmy modlitwą dzieci i młodzież rozpoczynających rok szkolny i katechetyczny, prosząc dla nich o Światło i Dary Ducha Świętego.

2/ Bóg zapłać KŻR pw. św. Krzysztofa za sprzątnięcie kościoła. Zapraszamy chętnych w przyszłą sobotę.

3/ Msza św. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego w intencji dzieci i młodzieży z naszej parafii oraz nauczycieli, katechetów i pracowników szkół o godz. 8.00. Zapraszamy.

4/ Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych w niedzielę 17 września o godz. 11.30. W tym dniu po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dzieci z klas III i ich rodziców przed Pierwszą Komunią świętą.

5/ W tygodniu pierwszy czwartek. Godzina Święta i Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

6/ Święto Narodzenia NMP – 8 września. Msze św. o godz. 8.00 i 18.00

7/ Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium MB Pocieszenia w Krypnie 9 września (sobota). Wyjście  grupy sprzed naszego kościoła o godz. 7.30. Zapisy u ks. Rafała.

8/ W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności śp. Jarosław Juchnicki. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.