XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 28 sierpnia 2022r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 28 sierpnia 2022r.

1/ Zgodnie z decyzją Księdza Arcybiskupa Józefa Guzdka Metropolity Białostockiego, posługę duszpasterską w naszej parafii, od dnia 25 sierpnia br. pełni ks. Henryk Ziółkowski. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie ks. Henryka i zawierzamy Jego posługę wstawiennictwu św. Krzysztofa
2/ Msza św. w intencji dzieci i młodzieży, która rozpoczyna rok szkolny i katechetyczny zostanie odprawiona 1 września (czwartek), o godz. 8.00. Zapraszamy.
3/ W tym dniu 1 września przypada 83. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich poległych w czasie II Wojny Światowej oraz módlmy pokój na w Ukrainie i na świecie.
4/ W tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 17.00.
5/ Uczniów klas czwartych prosimy o spowiedź i Komunię świętą przez kolejnych dziewięć pierwszych piątków.
6/ Piesza Pielgrzymka Rodzin do Krypna 3 września (sobota). Zapraszamy rodziny z naszej parafii na pielgrzymi szlak. Wyruszymy z naszego kościoła o 7.30. Tradycyjnie włączymy się do całej grupy przy Auchanie. Powrót indywidualny.
7/ Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę lub konto parafialne na utrzymanie kościoła i plebanii, a w przyszłą niedzielę taca na potrzeby Archidiecezji.
8/ Od przyszłej niedzieli (4 września) powracamy po wakacjach do Mszy św. o godz. 11.30. Po niej spotkanie kandydatów na ministranta.
8/ Spotkanie uczniów z klas III i ich rodziców, przygotowujących sie do Pierwszej Komunii świętej 11 września 2022r. po Mszy sw. o godz. 11.30