XXII Niedziela Zwykła 03.09.2017

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – XXII Niedziela Zwykła 03.09.2017

Cytat Tygodnia:
Zastanów się, co Bóg chce od ciebie i po prostu to wykonaj, a twoje serce będzie bardziej zadowolone, niż gdybyś postąpił według własnego upodobania. [św. Jan od Krzyża]

XXII  Niedziela Zwykła
3 wrzesień   2017

W piątek 8 września święta Narodzenia NMP, to także 142 rocznica założenia Zgromadzenia Słowa Bożego, SVD. Msze święte i 6 rano i wieczorem o 18:00

Odwiedziny chorych w  sobotę, 9 września od godziny 9 rano.

XXXIII Piesza Pielgrzymka Rodzin do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie pod hasłem „ Oto jestem” będzie 9 września. Rozpoczęcie pielgrzymki o 7 rano  z pod Białostockiej Katedry. Zapisy  w kancelarii, zakrystii lub na furcie w Domu Misyjnym. Odpowiedzialny o. Mieczysław. Będzie podstawiony autobus aby zabrać pielgrzymów z powrotem.

Jest także organizowana pielgrzymka do Gietrzwałdu, 10 września 2017 roku. Wyjazd z pod furty Domu Misyjnego o 5 rano, koszt 60 złotych, odpowiedzialny pan Mirosław Moczydłowski, nasz parafianin. Gorąco zachęcamy.

W przyszłą niedzielę, 10 września zbiórka do puszek na KUL i Centrum Pastoralno Katechetyczne w Białymstoku.