XXI Niedziela Zwykła 27.08.2017

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – XXI Niedziela Zwykła 27.08.2017

Cytat Tygodnia
Boże, daj mi siłę, abym mógł zrobić wszystko, czego ode mnie żądasz. A potem żądaj ode mnie, czego chcesz.
[św. Augustyn]

XXI  Niedziela Zwykła
27 sierpień   2017

W tym tygodniu przypada I Piątek i Sobota Miesiąca, po mszy świętej nabożeństwa. Także w piątek, 1 września rozpoczęcie nowego roku szkolnego, zapraszamy serdecznie na mszę świętą o 18:00, będziemy modlić się w intencji dzieci, nauczycieli i katechetów o potrzebne łaski na nadchodzący nowy rok szkolny i katechetyczny.

Odwiedziny chorych w przyszłą sobotę, 9 września od godziny 9 rano.

XXXIII Piesza Pielgrzymka Rodzin do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie pod hasłem „ Oto jestem” będzie 9 września. Rozpoczęcie pielgrzymki o 7 rano  z pod Białostockiej Katedry. Zapisy od 01 września w kancelarii, zakrystii lub na furcie w Domu Misyjnym. Odpowiedzialny o. Mieczysław.