XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 26 sierpnia 2018r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 26 sierpnia 2018r.

1/ Dziś Uroczystość NMP Częstochowskiej.

2/ Dziś ks. Daniel Ciulkin rozpoczyna posługę duszpasterską w naszej parafii. Podczas Mszy św. o godz. 10.00 przedstawiciele Rady Parafialnej i pozostałych wspólnot powitają ks. Daniela, który na mocy dekretu ks. arcybiskupa został skierowany do naszej parafii jako wikariusz. Po Mszy św. zapraszamy na słodki poczęstunek i osobiste spotkanie z ks. Danielem.

3/ Jutro Msza św. za wstawiennictwem św. Krzysztofa o godz. 8.00.

4/ We wtorek nabożeństwo ku czci św. Charbela o godz. 18.00

5/ Msza św. za śp. ks. Tadeusza Baluka (2r.) w piątek o godz. 8.00.

6/ Pierwsza sobota. Adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP od godz. 17.00

7/ Od przyszłej niedzieli 2 września będą celebrowane Msze św. o godz. 11.30 z udziałem dzieci. Zapraszamy.

8/ Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na parking.

9/ W dniach 22 – 23 września organizowana jest pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę. Po drodze odwiedzimy między innymi Niepokalanów, Gidle, Żoliborz. Koszt pielgrzymki 280 zł i obejmuje: ubezpieczenie, noclegi i wyżywienie. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.