XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 25 sierpnia 2019r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 25 sierpnia 2019r.

1/ Dziś dziękujemy ks. Danielowi za posługę w naszej parafii. Życzymy wielu łask Bożych w posłudze kapłańskiej w nowej wspólnocie parafialnej pw. NMP Królowej Rodzin w Białymstoku.
2/ Jutro Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msza św. o godz. 18.00.
3/ Od jutra w naszej parafii pracę duszpasterską rozpocznie ks. Adam Turliński. Powitanie ks. Adama w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.00
4/ Od 1 września ( niedziela) powracamy do grafiku Mszy św. w tygodniu o 6.30 i 18.00, a w niedzielę o 8.00, 10.00, 11.30 i 18.00.
5/ Bóg zapłać za ofiary założone w minionym tygodniu.
6/ Zapraszam chętne osoby do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9.00
7/ XXXV Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia
w Krypnie wyruszy w sobotę 7 września br. o godz. 7.00 sprzed Białostockiej Katedry. Serdecznie zapraszamy naszych parafian do wyruszenia na wspólny pielgrzymkowy szlak o godz. 7.00 sprzed naszego kościoła. Koszt 5zł.(znaczek + śpiewnik). Powrót indywidualny
8/ XIX MIĘDZYNARODOWY MARSZ PAMIĘCI ZESŁAŃCÓW SYBIRU odbędzie się w Białymstoku w piątek, 6 września br. Rozpocznie się on o godz. 10.00 przy Pomniku Katyńskim i przejdzie ulicami miasta do kościoła pw. Ducha Świętego, gdzie o godz. 11:30 Mszę Świętą odprawi Ksiądz Arcybiskup Tadeusz Wojda. Do udziału w Marszu i Mszy Świętej zapraszamy Sybiraków i ich rodziny, młodzież szkolną oraz wszystkich chętnych.