XXI Niedziela Zwykła – 25.08.2018r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – XXI Niedziela Zwykła – 25.08.2018r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę na budowę dzwonnicy . Taca wyniosła 6 387 zł. Również dziękujemy za wszelkie indywidualne ofiary.

W tygodniu obchodzimy:

26.08  – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

Msze św.  o godz. 7.00, 9.30 i 18.00

27.08 – wspomnienie św. Moniki

28.08 wspomnienie św. Augustyna, Biskupa i Doktora Kościoła . W tym dniu przypada XI rocznica śmierci ks. Tadeusza Krawczenko,  budowniczego tej świątyni. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 . Na zakończenie Mszy świętej błogosławieństwo relikwiami św. Charbela, modlitwa o uzdrowienie i ucałowanie relikwii.

29 sierpnia – wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

Następna niedziela jest I niedzielą miesiąca. Po Mszy św.  godz. 7.30 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu i wspólny różaniec.

Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie wyruszy w sobotę 7 września br. o godz. 7.00 sprzed Białostockiej Katedry. Z naszej parafii grupa wyruszy o godz. 7.45.  Serdecznie zapraszamy wszystkich  na wspólny pielgrzymkowy szlak. Zapisy na pielgrzymkę oraz na autokar powrotny w naszej parafii u ks. Michała.

Msza Święta z okazji 80. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej i obrony odprawiona zostanie w niedzielę, 1 września br., o godz. 12.30 w kościele pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku.

40- godzinne nabożeństwo w naszej parafii w tym roku odbędzie się w dniach: 6, 7 i 8 września . Poprowadzi ks. Piotr Augustynowicz sekretarz i kapelan Ks. Arcybiskupa.  Serdecznie już dzisiaj zapraszamy do skorzystania.

Od 1 września wznowione zostają Msza św. niedzielna o godz. 13.00 i w tygodniu o godz. 7.00 rano.

Spotkanie organizacyjne  pielgrzymki do Wilna odbędzie się  27.08 o godz. 19.00 w salce na plebanii. Wyjazd w sobotę o godz. 5.15 z parkingu przy cmentarzu.