XX Niedziela Zwykła – 16.08.2020 r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – XX Niedziela Zwykła – 16.08.2020 r.

XX Niedziela Zwykła – 16.08.2020 r.
  • Dzisiaj po każdej Mszy Świętej przed kościołem są zbierane  ofiary do puszki,  dla poszkodowanych przez wybuch w Bejrucie.

W tym tygodniu obchodzimy:

• 17 sierpnia – wspomnienie św. Jacka, Prezbitera.
  • 20 sierpnia – wspomnienie św. Bernarda , Opata, Doktora Kościoła.
  • 21 sierpnia – wspomnienie św. Piusa X , Papieża.
  • 22 sierpnia – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej.
  • W sobotę 29 sierpnia o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. rozpoczynająca obchody jubileuszowe 15-lecia istnienia naszej parafii i wieczór uwielbienia z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.  Adoracja potrwa do godz. 21.00 i zakończy się apelem jasnogórskim.
  • W niedziele 30 sierpnia. główna Msza św. jubileuszowa z poświęceniem dzwonnicy, dzwonów, figur:  Pana Jezusa, apostołów Piotra i Pawła  i figury św. Michała Archanioła (która zostanie umieszczona w grocie), zostanie odprawiona o godz. 11.30 pod przewodnictwem ks. abp. Tadeusza Wojdy, metropolity białostockiego. Tego dnia również rozpoczynamy 40–godz. nabożeństwo w naszej parafii, które potrwa do wtorku a poprowadzi ks. Andrzej Mikucki, dyrektor Caritas łomżyńskiej. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian. Głowna Msza św. będzie transmitowana na nowo powstałym kanale Yotube naszej parafii.

Artykuł XX Niedziela Zwykła – 16.08.2020 r. pochodzi z serwisu Parafia pw. Wszystkich Świętych Białystok.