XX NIEDZIELA ZWYKŁA 14 sierpnia 2022r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XX NIEDZIELA ZWYKŁA 14 sierpnia 2022r.

1/ Dziś ze względu na przypadającą XX niedzielę zwykłą w ciągu roku liturgicznego nie obchodzi się wspomnienia św. Maksymiliana Marii Kolbego, który zwykł mawiać „ W porwanych butach, w porwanym habicie ale na najlepszej marki samolocie – wszystko dla Niepokalanej”.
2/ Jutro Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. o godz. 8.00, 10.00, 12.00 ( na boisku w Osowiczach) i 18.00. Błogosławieństwo kwiatów, owoców i ziół po każdej Mszy św. W tym dniu przypada 102 rocznica Bitwy Warszawskiej (1920r.), a także jest to Święto Wojska Polskiego.
3/ Ofiary do puszek na archidiecezjalne radio „i”.
4/ Dziękuję pielgrzymom z naszej parafii za udział w Białostockiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę oraz uczestnikom „Rowerymki” za przejechane kilometry.
5/ Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła wspólnocie KŻR pw. św. Krzysztofa.
6/ Dziękuję za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii
7/ Zapraszam na Pieszą Pielgrzymkę Rodzin do Krypna – 3 września 2022r. (sobota)