XVIII Niedziela Zwykła – 2.08.2020 r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – XVIII Niedziela Zwykła – 2.08.2020 r.

XVIII Niedziela Zwykła – 2.08.2020 r.
  • Dzisiaj mamy I niedzielę miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.30  rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu i wspólny różaniec.

W tygodniu wspominamy:

• 4 sierpnia – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera. Patrona Proboszczów.
  • 6 sierpnia – Święto Przemienienia Pańskiego. Msze Święte w tym dniu będą sprawowane o godz. 6.30 i 18.00.
  • 8 sierpnia – wspomnienie św. Dominika, Prezbitera.

W tym tygodniu wypada :

• Pierwszy  czwartek miesiąca – dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.
  • Pierwszy  piątek miesiąca; nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 6.30 i 18.00.
  • Msza św. w 100-lecia Bitwy Białostockiej oraz sowieckiego mordu na mieszkańcach Białegostoku będzie sprawowana w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w niedzielę 16 sierpnia o godz. 18.00. Modlitwa i śpiew pieśni patriotycznych przy Krzyżu-Pomniku znajdującym się przy ul. Gen. Maczka odbędzie się tego samego wieczoru o godz. 20.00. Zapraszamy wszystkich wiernych, przedstawicieli urzędów, instytucji, służby mundurowe, młodzież i poczty sztandarowe do wspólnej modlitwy za mieszkańców naszego miasta pomordowanych w wojnie polsko-bolszewickiej.
  • W przyszła niedziele 9 sierpnia o godz. 11.30 swoja Mszę św. jubileuszową 25–lecia świeceń kapłańskich odprawi ks. Jakub Radziwoński, który przed laty pracował w tej parafii. Serdecznie zapraszamy.

Artykuł XVIII Niedziela Zwykła – 2.08.2020 r. pochodzi z serwisu Parafia pw. Wszystkich Świętych Białystok.