XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 28 lipca 2019r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 28 lipca 2019r.

1/ Dziś w naszej parafii Odpust ku czci św. Krzysztofa. Msze św. o godz. 8.00, 10.00 z procesją eucharystyczną i o 18.00. Dziękuję ks. Danielowi za wygłoszone Słowo Boże w dniu dzisiejszym.
2/ Błogosławieństwo i poświęcenie kierowców i pojazdów mechanicznych po każdej Mszy świętej. Ofiary składane przy tej okazji przekazane będą na MIVA Polska, która pomaga misjonarzom w ramach akcji 1grosz za szczęśliwie przejechany kilometr.
3/ Po Mszy św. o godz. 10.00 Stowarzyszenie „Kieruj się Dobrem” zaprasza na Festyn Rodzinny.
4/ Bóg zapłać chórowi parafialnemu za uświetnienie naszej uroczystości pięknym śpiewem, panu organiście za prowadzenie chóru i oprawę muzyczną podczas Mszy św. o godz. 10.00. Liturgicznej służbie ołtarza; ministrantom, lektorom i Białej procesji. Bóg zapłać.
5/ Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby parafii.
6/ Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła paniom z KŻR pw. św. Krzysztofa oraz p. Jackowi Słomińskiemu i Robertowi Tymińskiemu za skoszenie trawy wokół świątyni.
7/ Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie festynu (ciasto, kompot).
8/ W tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek i w piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 17.30, a w sobotę nabożeństwo po Mszy św. o godz. 18.00.
9/ W przyszłą niedzielę taca na KUL i Centrum Formacji Pastoralno – Katechetycznej w Białymstoku.