XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 26 lipca 2020r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 26 lipca 2020r.

1/ Dziś młodzież z naszej parafii podczas Mszy św. o godz. 11.30, przystąpi do Sakramentu Bierzmowania.
2/ Bóg zapłać rodzicom tej młodzieży za dat ołtarza, sprzątnięcie kościoła, skoszenie trawy i za dekorację przygotowaną na dzisiejszą uroczystość.
3/ Dziś poświęcenie pojazdów po każdej Mszy św.
4/ Wspomnienie (dowolne) św. Charbela – 28 lipca. Zapraszamy na nabożeństwo o godz. 18.00
5/ Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP w pierwszą sobotę sierpnia, po Mszy św. o godz. 18.00
6/ Zachęcamy do podjęcia abstynencji od napojów alkoholowych w miesiącu sierpniu.
7/ Bóg zapłać ks. Tomaszowi i ks. Piotrowi ze zgromadzenia księży salwatorianów, za wygłoszone Słowo Boże podczas Uroczystości ku czci św. Krzysztofa, naszego Patrona. Dziś ofiary na tacę przeznaczone są do ich dyspozycji, a przy okazji poświęcenia pojazdów na dzieło misyjne MIVA Polska.
8/ Życzymy wszelkich łask od Boga za wstawiennictwem św. Krzysztofa na kolejny rozpoczynający się nowy tydzień.