XVII Niedziela Zwykła – 26.07.2020 r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – XVII Niedziela Zwykła – 26.07.2020 r.

XVII Niedziela Zwykła – 26.07.2020 r.
  • Dzisiaj po każdej Mszy św. święcimy wszystkie pojazdy mechaniczne, szczególnie samochody, aby za wstawiennictwem św. Krzysztofa, Patrona kierowców, wypraszać szczególne łaski i bezpieczną jazdę. Pojazdy będą święcić księża w dwóch miejscach: na parkingu przed plebanią i na parkingu przy cmentarzu.  Po poświęceniu  każdy kierowca otrzyma obrazek z św. Krzysztofem i modlitwą, a przy tej okazji można złożyć dobrowolną ofiarę, która będzie przeznaczona księżom pracującym na misjach
  • Sierpień jest miesiącem trzeźwości. Zachęcamy, aby powstrzymać się od spożywania napojów alkoholowych. Ogarnijmy modlitwą wszystkich, których dotyka problem alkoholowy i przyjmijmy abstynencje w ich intencjach.

W tygodniu wspominamy:

• 28 lipca- wspomnienie św. Charbela . W naszej parafii jak co miesiąc po Mszy św. o godz. 18.00 modlitwa o uzdrowienie, błogosławieństwo relikwiami św. Charbela.  Serdeczne zapraszamy .
  • 29 lipca – wspomnienie św. Marty.
  • 31 lipca – św. Ignacy z Loyoli, prezbitera, założyciela zakonu jezuitów.
  • 1 sierpnia – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.
  • W tym tygodniu wypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP  po Mszy św. o godz. 6.30 i 18.00.
  • Następna niedziela jest I niedzielą miesiąca. Po Mszy św.  godz. 7.30 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu i wspólny różaniec.
  • W następną niedzielę ofiary na tacę będą przeznaczone na KUL i Centrum Formacji Pastoralno-Katechetyczne.

Artykuł XVII Niedziela Zwykła – 26.07.2020 r. pochodzi z serwisu Parafia pw. Wszystkich Świętych Białystok.