XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 23 lipca 2017r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 23 lipca 2017r.

1/ Dziś obchodzimy uroczystość odpustową ku czci św. Krzysztofa, Patrona naszej świątyni oraz wspólnoty parafialnej. Procesja eucharystyczna po Mszy św. o godz. 10.00. Po każdej Mszy św. odbywa się obrzęd pobłogosławienia kierowców i poświęcenia pojazdów. Ofiary złożone przy tej okazji przekazane będą na środki transportu dla misjonarzy.

2/ Dziękuję paniom z KŻR pw. św. Krzysztofa za sprzątnięcie kościoła i terenu wokół świątyni.

3/ Jutro w naszej parafii przeżywać będziemy dzień wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu. Adoracja po Mszy św. o godz. 18.00 do 21.00. Zapraszamy.

4/ We wtorek 25 lipca Msza św. w intencjach za wstawiennictwem św. Krzysztofa o godz. 18.00.

5/ Wspomnienie św. Joachima i Anny, Rodziców NMP – 26 lipca.

6/ Wspomnienie św. Charbela – 28 lipca. Po Mszy św. o godz. 18.00 błogosławieństwo Relikwiami i namaszczenie olejem.

7/ W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności śp. Andrzej Karol Kołodziej. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.