XVI Niedziela Zwykła 17.07.2016

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – XVI Niedziela Zwykła 17.07.2016

Cytat tygodnia:
Usługi oddane osobom, ku którym mniej się skłaniamy, są dużo więcej warte, ponieważ nie mają w sobie ani odrobiny miłości własnej, a tylko czystą miłość Boga. [św. Franciszek Salezy]

XVI Niedziela Zwykła
17 lipiec   2016

W tym tygodniu, w piątek 22 lipca  przypada święto Marii Magdaleny,  oraz 23 lipca  święto św. Brygidy, zakonnicy i Patronki Europy. Zapraszamy na Eucharystie, rano lub wieczorem!

Decyzją Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Białymstoku została zlikwidowana ścieżka rowerowa na odcinku przy ulicy Zambrowskiej,  pomiędzy skrzyżowaniami z ul. Tarasiuka i ul. Baczyńskiego. Można parkować jednym kołem na całym chodniku od kiosku „Kolporter” aż do skrzyżowania z ulicą Baczyńskiego, do świateł. Podziękowanie wszystkim, którzy zajęli się tą sprawą.