XV NIEDZIELA ZWYKŁA 16 lipca 2017r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XV NIEDZIELA ZWYKŁA 16 lipca 2017r.

1/ Dziś gościmy w naszej parafii stypendystów Dzieła Nowego Tysiąclecia. Swoją obecnością chcą podziękować za wsparcie duchowe i materialne.

2/ Zapraszamy chętne osoby do sprzątnięcia kościoła w przyszłą sobotę.

3/ W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy doroczną uroczystość odpustową ku czci św. Krzysztofa, patrona naszej parafii i kościoła. Poświęcenie pojazdów i modlitwa za kierowców po każdej Eucharystii. Porządek Mszy św. 8.00, 10.00 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 10.00 procesja eucharystyczna oraz policyjna akcja „Bezpieczeństwo na drodze”. Serdecznie zapraszamy.

4/ W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Stefan Zyskowski i Kazimierz Korbut. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.