XV Niedziela Zwykła 16.07.2017

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – XV Niedziela Zwykła 16.07.2017

Cytat Tygodnia:
Miłosierdzie okazuje ten, kto sam spodziewa się miłosierdzia. Kto szuka życzliwości, niech ją sam praktykuje. [św. Piotr Chryzolog]

XV Niedziela Zwykła
16 lipiec   2017

W przyszłą niedzielę, 23 lipca, z racji św. Krzysztofa patrona kierowców, po każdej mszy świętej poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców Przy okazji można złożyć ofiarę na środki transportu dla misjonarzy. Dziękujemy!

Decyzją ojca prowincjała, Eryka Koppy SVD, o. Ryszard Gontarczyk SVD został przeniesiony do Domy Misyjnego w Nysie, z dniem 1 sierpnia 2017 roku. Podziękowanie o. Ryszardowi za czas posługi w naszej parafii będzie 23 lipca na mszy świętej o godzinie 10 rano.

Decyzją ojca prowincjała Eryka Koppy SVD, o. Antoni Erragudi SVD został przeznaczony do pracy misyjnej w Norwegii w diecezji Oslo, z dniem 1 września 2017 roku.