XV NIEDZIELA ZWYKŁA 12 lipca 2020r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XV NIEDZIELA ZWYKŁA 12 lipca 2020r.

1/ Dziś kolejna grupa dzieci z naszej parafii przeżywać będzie Uroczystość Pierwszej Komunii św. podczas Mszy św. o godz. 11.30.,a w przyszłą niedzielę o godz. 10.00
2/ Bóg zapłać rodzicom za sprzątnięcie kościoła , skoszenie trawy i za dekorację kwiatową na uroczystość Komunii świętej.
3/ Dziękujemy za ofiary złożone na tacę i na konto naszej parafii.
4/ Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie wraz z firmą Green Office Ecologic przeprowadzą zbiórkę elektroodpadów. W naszej parafii elektrośmieci można składać na końcu parkingu do 14 lipca.
5/ Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych w lipcu i w sierpniu zawieszone zostały Msze św. w tygodniu o godz. 6.30 i w niedziele o godz. 11.30. W czasie wakacji nie ma porannych Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP. Msza św. w sobotę pozostaje z formularza sobotniego, a zatem nie jest to Msza św. niedzielna.