XV Niedziela Zwykła 10.07.2016

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – XV Niedziela Zwykła 10.07.2016

Cytat tygodnia:
Miłosierdzie okazuje ten, kto sam spodziewa się miłosierdzia. Kto szuka życzliwości, niech ją sam praktykuje.
[św. Piotr Chryzolog
]

XV Niedziela Zwykła
10 lipiec   2016

Z dniem 3 lipca 2016 roku, pan Czesław Kruszewski , ze względów zdrowotnych zrezygnował z pełnienia funkcji kościelnego w naszym kościele. Na jego miejsce, pracę tę będzie pełnił o 1 września 2016 roku brat Marian Sadłowski SVD. Panu Czesławowi bardzo dziękuje za odpowiedzialne pełnienie tej funkcji przez ostatnie 4 lata. Serdeczne Bóg zapłać. Oficjalne podziękowanie i pożegnanie będzie miało miejsce we wrześniu.

Bardzo dziękuje paniom z parafii za opielenie grządek przed kościołem. Serdeczne Bóg zapłać.

Składamy także serdeczne podziękowanie firmie „Sokół” w Kleosinie za gratisowe przywiezienie zmęczonych pielgrzymów z Juchnowca Kościelnego. Bóg zapłać!