XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 13 sierpnia 2017r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 13 sierpnia 2017r.

1/ Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 Procesja Fatimska.

2/ Dziękuję rodzinie Państwa Tomczuk za sprzątnięcie świątyni. Zapraszam chętne osoby w przyszłą sobotę

3/ Dziękuję rodzinie z Osowicz za ofiarowane kwiaty do kościoła.

4/ 15 sierpnia (wtorek) Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w kościele o godz. 8.00, 10.00 z udziałem chóru parafialnego i o godz. 18.00. Poświęcenie plonów i kwiatów po każdej Mszy św. Zapraszam również na Mszę św. 15 sierpnia o godz. 12.30 w Osowiczach na boisku. Mszę świętą poprzedzi procesja Maryjna z figurą MB od Państwa Tomaszewskich, która rozpocznie się o godz. 12.00.

5/ Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii.

6/ W najbliższym czasie planowane są prace na placu przy kościele (drenaż terenu i miejsca parkingowe).

7/ W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp. Tadeusz Zalewski i śp. Władysław Grodzki. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.