XIX Niedziela Zwykła – 11.08.2019r

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – XIX Niedziela Zwykła – 11.08.2019r

15 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek Mszy św. w porządku niedzielno-wakacyjnym: o godz. 7.30, 9.30, 11.30 i 18.00. Poświęcenie plonów i kwiatów po każdej Mszy św. Tego dnia  będziemy gościć w naszej parafii misjonarza z Zambii,  ks. Andrzeja Reuta,   który na każdej Mszy św. wygłosi słowo Boże i będzie zbierał ofiary na misje  do puszek przed kościołem.

W tym tygodniu obchodzimy :

13 sierpnia – Dzień Fatimski. O godz.. 17.30 różaniec , godz. 18.00 Msza św. i procesja z figurką Matki Bożej Fatimskiej po alejkach cmentarza. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej na to nabożeństwo.

14 sierpnia – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego . Jest to dzień naszej modlitewnej pamięci  o poległych  w obozach i więzieniach.

17 sierpnia – wspomnienie św. Jacka, Prezbitera.

W następną III niedzielę miesiąca taca będzie przeznaczone  na budowę dzwonnicy .

Spotkanie organizacyjne pielgrzymki do Wilna odbędzie się dnia 27.08 o godz. 19 w salce na plebanii.

Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Pokamedulskiego klasztoru w Wigrach oraz Sanktuarium w Studzienicznej w dniu 14 września . Koszt 70 zł . Zapisy w kancelarii, zakrystii i u Pani Ani z Kółek Różańcowych.

Również chętnych zapraszamy na pielgrzymkę samolotowa do Libanu św. Charbela  w dniach 17-25 X . Informacje i zapisy w kancelarii.