XIV Niedziela Zwykła – 5.07.2020 r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – XIV Niedziela Zwykła – 5.07.2020 r.

XIV Niedziela Zwykła – 5.07. 2020 r.
  • 6 lipca – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
  • 8 lipca  –  wspomnienie św. Jana z Dukli.
  • 11 lipca – święto św. Benedykta, patrona Europy.
  • W związku z mniejszą ilością księży w naszej parafii od 1 września Msze św. w tygodniu do poniedziałku do soboty będą odprawiane o godz. 7.00 i 18.00. Intencję zamówione o godz. 6.30 będą odprawiane o godz. 7.00.
  • W następną sobotę zapraszamy na rodziny pływ kajakowy  z Supraśla do Wasilkowa, zakończony ogniskiem i Mszą świętą,  koszt 20 zł/osoba, dojazd i wyżywienie własne, wyjazd o godz. 9.00 spod plebanii, przewidywane zakończenie ok. 18.00. Zapisy w zakrystii i w kancelarii.
  • W przyszła niedzielę odbędzie się II tura WYBORÓW PREZYDENCKICH, dlatego bardzo prosimy o modlitwę w intencji naszej umiłowanej Ojczyzny oraz zachęcamy do wzięcia udziału w wyborach.
  • Zapraszamy parafian do udziału w zbiórce sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Sprzęt można przynosić od 6 do 16 lipca i składać przy garażach.  Przychody z akcji pozwolą na wsparcie akcji Polskich Misjonarzy, które prowadzą misje w najbiedniejszych krajach świata Zambii, Kamerunie, Kenii oraz Tanzanii.
  • Po Mszy św., przed kościołem do nabycia wakacyjne wydanie diecezjalnego miesięcznika Dróg Miłosierdzia.

Artykuł XIV Niedziela Zwykła – 5.07.2020 r. pochodzi z serwisu Parafia pw. Wszystkich Świętych Białystok.