XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 3 lipca 2022r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 3 lipca 2022r.

1/ Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Intencja dla KŻR – o mądrze spędzony czas wakacji przez dzieci i młodzież.
2/ Dziś taca na Kurię Metropolitalną.
3/ Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie kościoła i plebanii
4/ Msze św. w czasie wakacji w tygodniu o godz. 18.00 , a w niedziele o godz. 8.00, 10.00 i 18.00. Od dziś nie będzie Mszy św. o godz. 11.30. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. z formularza niedzielnego
5/ W przyszłą niedzielę przed kościołem zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar na operację ratującą życie małej dziewczynce. Marysia jest naszą najmłodszą parafianką, jako wspólnota okażmy nasze serca na ratowanie małego serca Marysi.
6/ Uroczystości Odpustowe ku czci św. Krzysztofa przeżywać będziemy 24 lipca. Po Mszy św. o godz. 10.00 zapraszamy na Festyn Rodzinny w atrakcjami dla naszych najmłodszych parafian i nie tylko. Podczas festynu będą również zbierane ofiary na operację Marysi.
7/ X Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy z Białegostoku 3 sierpnia br. Do udziału w pielgrzymce zapraszamy wszystkich, którzy poprzez rowerowe pielgrzymowanie pragną uczcić Matkę Bożą i wraz z Nią powierzać swoje intencje Panu Bogu. Zapisy i szczegółowe informacje o pielgrzymce dostępne są na stronie – rowerymka.pl lub pod nr-em tel. 600 111 974.