XIII Niedziela Zwykła 30 czerwiec 2019

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – XIII Niedziela Zwykła 30 czerwiec 2019

Cytat tygodnia:
Ilekroć Opatrzność Boża wybiera kogoś do jakiegoś specjalnego zadania lub do jakiegoś wyjątkowego stanu, daje wszelkie charyzmaty, które tak wybranej osobie są potrzebne do spełnienia jej zadania i powiększają jej piękno duchowe.
[św. Bernardyn]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIII Niedziela Zwykła 30 czerwiec 2019

• W okresie wakacyjnym, lipiec i sierpień, kancelaria parafialna będzie nie czynna. Wszelkie sprawy załatwiamy w zakrystii po mszy rannej lub wieczornej. Wracamy też do zwykłych nabożeństw w naszym kościele; we wtorek ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek godzinna adoracja o 17:00 Gorąco zapraszamy!
  • Od 1 lipca (poniedziałek), od mszy świętej wieczornej, z powodu prac w górnym kościele, msze święte i nabożeństwa będą odbywać się w kościele dolnym. Układanie płytek granitowych na posadzce potrwa około 2 miesięcy.