XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 28 czerwca 2020r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 28 czerwca 2020r.

1/ Dziś Uroczystość Pierwszej Komunii świętej podczas Mszy św. o godz. 11.30.
2/ Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – 29 czerwca. Msze św. o godz. 6.30, 10.00 /Pierwsza Komunia św./ i 18.00
3/ Pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 17.00
4/ Bóg zapłać rodzicom dzieci za sprzątnięcie kościoła i za dekorację kwiatową na uroczystość Komunii świętej.
5/ Dziękujemy za ofiary złożone na tacę i na konto naszej parafii.
6/ Informujemy, że w miesiącach wakacyjnych w lipcu i w sierpniu nie będzie Mszy św. w tygodniu o godz. 6.30 i w niedziele o godz. 11.30
7/ Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie wraz z firmą Green Office Ecologic przeprowadzą zbiórkę elektroodpadów. W naszej parafii można składać elektrośmieci na końcu parkingu do 14 lipca.