XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 27 czerwca 2021r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 27 czerwca 2021r.

1/ Bóg zapłać rodzinie Państwa Rogowskich przeżywających w sobotę uroczystości ślubne za sprzątnięcie kościoła i dekorację kwiatową.
2/ Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby Archidiecezji.
3/ Msze św. w czasie wakacji w tygodniu o godz. 18.00 , a w niedziele o godz. 8.00, 10.00 i 18.00. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. recytowana z formularza niedzielnego.
4/ Modlitwa w intencji kierowców w poniedziałek 28 czerwca, za wstawiennictwem św. Krzysztofa po Mszy św. o godz. 18.00
5/ We wtorek 29 czerwca Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. o godz. 18.00. W tym dniu na prośbę Księdza Arcybiskupa Salvatore Pennecchio , Nuncjusza Apostolskiego w Polsce, będą zanoszone modlitwy w intencji Ojca Świętego Franciszka, wypraszając dary do posługi Piotrowej.
6/ W tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwa po Mszy św. o godz. 18.00
7/ XXV Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Juchnowcu odbędzie się w sobotę 3 lipca br. Pielgrzymka rozpocznie się o godz. 8.00 modlitwą przed obrazem Matki Miłosierdzia w Katedrze białostockiej. Do uczestnictwa w niej zapraszamy wszystkich wiernych, a zwłaszcza rodziny.