XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 1 lipca 2018r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 1 lipca 2018r.

1/ Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 8.00. Intencja dla KŻR – O mądre i roztropne korzystanie z wolnego czasu podczas wakacji i urlopów.

2/ Od dziś przez okres wakacji nie będzie Mszy św. w niedziele i święta o godz. 11.30, natomiast w tygodniu Msze św. będą dodatkowo odprawiane o godz. 8.00.

3/ W tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota. Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 17.00

4/ Dziękuję za sprzątnięcie kościoła, a także za skoszenie trawy na placu przy kościele.

5/ Bóg zapłać za ofiary na parking.

6/ Odpust parafialny odbędzie się 29 lipca (niedziela). Już dziś zapraszam do wspólnego świętowania rodzinę parafialną oraz miłych gości.

7/ XXII Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Juchnowcu odbędzie się w sobotę 7 lipca br. Pielgrzymka rozpocznie się modlitwą przed obrazem Matki Miłosierdzia w Katedrze Białostockiej o godz. 8.00. Do uczestnictwa w niej zapraszamy wszystkich wiernych, a zwłaszcza rodziny.