XII NIEDZIELA ZWYKŁA 24 czerwca 2018r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XII NIEDZIELA ZWYKŁA 24 czerwca 2018r.

1/ Spotkanie Rady Parafialnej i Ekonomicznej dziś o godz. 17.00 na plebanii.

2/ Uroczystość Piotra i Pawła – 29 czerwca. Msze św. o godz. 8.00 i 18.00. Taca na tzw. Świętopietrze. Nie ma postu.

3/ Od przyszłej niedzieli nie będzie Mszy św. w niedzielę o godz. 11.30.

4/ W miesiącach wakacyjnych w lipcu i w sierpniu Msze św. w tygodniu (od poniedziałku do soboty) będą odprawiane o godz. 8.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.00

5/ W przyszłą niedzielę taca na Kurię Metropolitalną Białostocką.

6/ Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na parking.

7/ Bóg zapłać za skoszenie trawy na placu kościelnym.

8/ Dziękują Liturgicznej Służbie Ołtarza, młodzieży oazowej, animatorom i scholi za kolejny rok formacji.

9/ Dziękuję p. Dorocie Rybickiej, p. Agnieszce Zienkiewicz, p. Agnieszce Zalewskiej za podjęcie się i prowadzenie katechezy parafialnej z młodzieżą gimnazjalną.

10/ Bóg zapłać ks. Rafałowi za szczególną duszpasterską troskę nad dziećmi i młodzieżą.

11/ W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Eugeniusz Czerech oraz Krystyna Kołpak. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.