XII Niedziela Zwykła – 23. 06. 2019 r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – XII Niedziela Zwykła – 23. 06. 2019 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę na nasze parafialne remonty  i budowę dzwonnicy. Taca wyniosła 6845   zł.

W tym tygodniu wspominamy:

24 czerwca – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

26 czerwca – obchodzimy rocznicę poświecenia naszego Kościoła

W czwartek, 27 czerwca, zakończenie Oktawy Bożego Ciała na Mszy św. o godz. 18.00, błogosławieństwo kwiatów,  ziół,  nieszpory , procesja Eucharystyczna oraz błogosławieństwo dzieci.

28 czerwca – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W piątek jak co miesiąc każdego 28 dnia miesiąca  po  Mszy św. o godz. 18.00 błogosławieństwo relikwiami św. Charbela, modlitwa o uzdrowienie i ucałowanie relikwii. Serdeczne zapraszamy .

29 czerwca – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00, 9.30 i 18.00. Ofiary złożone w tym dniu na tacę są przeznaczone na Grób św. Piotra w Rzymie.

Zachęcamy wszystkich parafian do udziału przez całą oktawę Bożego Ciała we  Mszy św. z nieszporami Eucharystycznymi o godz. 18.00,