XII NIEDZIELA ZWYKŁA 19 czerwca 2022r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XII NIEDZIELA ZWYKŁA 19 czerwca 2022r.

1/ Dziś Nieszpory Eucharystyczne i nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30.
2/ Dziękuję dzieciom i osobom dorosłym za czynne zaangażowanie w procesji Bożego Ciała, za przygotowanie i dekorację ołtarzy, za uświetnienie liturgii i posługę ministrantom, za śpiew chórowi, p. Tomaszowi – naszemu organiście i scholi. Panu Gołembiewskiemu za dostarczenie brzózek z nadleśnictwa Żednia, oraz Wam Siostry i Bracia za liczny w niej udział.
3/ Zakończenie oktawy Bożego Ciała – 23czerwca /czwartek/. Błogosławieństwo dzieci oraz kwiatów i ziół.
4/ Uroczystość NSPJ – 24 czerwca /piątek/. Msze św. o godz. 8.00 w intencji dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego oraz o 18.00
o godz. 18.00. W tym dniu nie ma postu.
5/ Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela 25 czerwca (sobota). Msza św. o godz. 8.00. Wieczorem z formularza niedzielnego.
6/ Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie kościoła i plebanii.
7/ W przyszłą niedzielę ofiary do puszek na KUL i Centrum Pastoralno – Katechetyczne.
8/ Bóg zapłać rodzinie p. Masłowskich za sprzątnięcie kościoła i kwiaty z okazji rodzinnej uroczystości ślubnej.