XI Tydzień Wychowania – "W blasku ojcostwa"

Informacja pobrana z katecheza.archibial.pl – XI Tydzień Wychowania – „W blasku ojcostwa”

W dniach 12-18 września 2021 Kościół w Polsce będzie obchodził XI Tydzień Wychowania pod hasłem „W blasku ojcostwa”. Materiały można pobrać ze strony https://tydzienwychowania.pl.

W naszej archidiecezji, w związku z Tygodniem Wychowania i beatyfikacją Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Centrum Edukacji Nauczycieli i Wydział Katechetyczny organizują konferencję, która odbędzie się 23 września 2021 w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej. Konferencję poprzedzi Msza św. koncelebrowana w białostockiej archikatedrze pod przewodnictwem Księdza Biskupa. Szczegóły wkrótce.

Archiwum i Muzeum Archidiecezjalne zaprasza na wystawę „Prymas Tysiąclecia w Białymstoku”. Wernisaż wystawy będzie miał miejsce 1 września 2021 o godz. 16.30 w gmachu Archiwum i Muzeum Archidiecezjalnego w Białymstoku (ul. Warszawska 48). Wystawa prezentuje bogaty zbiór materiałów ikonograficznych i eksponatów muzealnych przypominających i ilustrujących wizyty Sługi Bożego Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Białymstoku. Wystawa będzie eksponowana do 22 września 2021.