XI Tydzień Wychowania "W blasku ojcostwa" (12-18 września 2021)

Informacja pobrana z katecheza.archibial.pl – XI Tydzień Wychowania „W blasku ojcostwa” (12-18 września 2021)

W dniach 12-18 września 2021 Kościół w Polsce obchodzi XI Tydzień Wychowania będący wspólną inicjatywą Komisji Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski i Rady Szkół Katolickich. Tegoroczny Tydzień Wychowania odbywa się pod hasłem „W blasku ojcostwa”. Zachęcamy do korzystania z bezpłatnych pomocy dostępnych na stronie https://tydzienwychowania.pl.

W naszej archidiecezji, w związku z Tygodniem Wychowania i beatyfikacją Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Centrum Edukacji Nauczycieli i Wydział Katechetyczny organizują konferencję, która odbędzie się 23 września 2021. W programie: godz. 9.30 – Msza święta w archikatedrze białostockiej; godz. 10.30 – Konferencja pod hasłem „Na drogach i bezdrożach wychowania… z kompasem Prymasa Wyszyńskiego”. Szczegółowy program: kliknij i zobacz.

Uwaga! Z racji na aktualne przepisy sanitarne liczba miejsc na konferencji jest ograniczona. Obowiązują zapisy przez stronę CEN: kliknij i zapisz się.

Konferencja będzie transmitowana na kanale YouTube Archidiecezji Białostockiej. Kliknij i zobacz.