Wniebowstąpienie Pańskie 24 maja 2020

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – Wniebowstąpienie Pańskie 24 maja 2020

Cytat tygodnia:
Jezus wyszedł na górę i przywołał do siebie tych, których sam chciał; i ci do Niego przyszli. Oto tajemnica mojego powołania, całego mojego życia, a nade wszystko tajemnica upodobania, jakie Jezus ma dla mojej duszy. Nie wzywa tych, którzy są tego godni, lecz tych, których sam chce, lub – jak mówi św. Paweł: Bóg lituje się nad tym, nad kim zechce, i miłosierdzie okazuje temu, nad kim chce się zmiłować.
[św. Teresa od Dzieciątka Jezus]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Wniebowstąpienie Pańskie 24 maja 2020

• W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, zakończenie Okresu Wielkanocnego w Kościele. Kończy się także dyspensa udzielona przez arcybiskupa metropolitę białostockiego dla tych którzy nie uczestniczą w niedzielnej mszy świętej. Zapraszamy z powrotem do uczestnictwa w Eucharystii. Msze w naszej świątyni odbywają się w tym samym czasie w górnym i dolnym kościele.
  • W przyszłą niedzielę, po mszy świętej o 10:00, spotkanie z rodzicami dzieci przygotowującymi się do I Komunii Świętej. Ustalimy datę i sposób zorganizowania tej uroczystości w naszej parafii.