Informacja pobrana z parafiachk.bialystok.pl – Wielkopostne rekolekcje związków niesakramentalnych – 14 i 15 kwietnia 2019 roku

Duszpasterstwo Rodzin i Duszpasterstwo Związków Niesakramentalnych zaprasza na wielkopostne rekolekcje związków niesakramentalnych pt. „Dokąd prowadzi ta droga?” 14 i 15 kwietnia 2019 roku. W programie: 14 kwietnia /Niedziela Palmowa/ godz. 17.00 Eucharystia z nauką rekolekcyjną i konferencja w dolnym kościele Ducha Świętego w Białymstoku, 15 kwietnia /Wielki Poniedziałek/ godz. 19.00 droga krzyżowa w katedrze białostockiej. Na drogę krzyżową zapraszamy nie tylko osoby żyjące w związkach niesakramentalnych, ale wszystkich szukających pocieszenia, przebaczenia, miłości, szczęścia – jednym słowem – zbawienia. W drodze krzyżowej będzie uczestniczył ks. Arcybiskup Tadeusz Wojda, Metropolita Białostocki.

Comiesięczne spotkania związków
niesakramentalnych odbywają się w 2 niedzielę miesiąca o godz. 17.00 w dolnym
kościele Ducha Świętego w Białymstoku.