Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – Walentynkowa modlitwa o piękną miłość za wstawiennictwem bł. Karoliny Kózkówny 2020

Dzisiaj, 14 lutego, jakby nie patrzeć – Walentynki. W ten szczególny wieczór zebraliśmy się by za wstawiennictwem bł. Karoliny modlić się o dar pięknej miłości. Eucharystii przewodniczył ks. Michał, a okolicznościową homilię traktującą o różnych wymiarach miłości i ich realizacji w świecie współczesnym wygłosił ks. Adam.

Przed zakończeniem Mszy św. ks. Michał odczytał specjalną modlitwę błogosławieństwa pierścionków zaręczynowych, po czym skropił zebranych wodą święconą. Pomimo, iż takie nabożeństwo było nowum w naszej parafii, jednak znalazły się odważne białogłowy, które swoje narzeczeństwo postanowiły bezgranicznie zawierzyć Panu. GRATULUJEMY :)!

Po zakończonej Eucharystii odbyło się wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa o piękna i czystą miłość przeplatana pięknym śpiewami prowadzonymi przez Scholę Młodzieżową naszej parafii.

Na koniec po błogosławieństwie sakramentalnym każdy zebrany mógł oddać cześć relikwiom bł. Karoliny Kózkówny poprzez ich ucałowanie. Czas szybko minął, jednakże każdy z nas wyniósł z niego coś dla siebie. Tak mało potrzeba do szczęścia: wystarczy kochać i być kochanym. Co daj Panie Boże :)!

[See image gallery at wszystkichswietych.archibial.pl]

Artykuł Walentynkowa modlitwa o piękną miłość za wstawiennictwem bł. Karoliny Kózkówny 2020 pochodzi z serwisu Parafia pw. Wszystkich Świętych Białystok.