VII NIEDZIELA WIELKANOCNA WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 2czerwca 2019r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – VII NIEDZIELA WIELKANOCNA WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 2czerwca 2019r.

1/ Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. o godz. 8.00.
2/ Intencja dla KŻR – o łaskę świętości dla kapłanów.
3/ Zapraszamy do udziału w nabożeństwie czerwcowym. W tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00, w niedziele po Mszy św. o godz. 8.00.
4/ Dziękuję paniom z chóru parafialnego za sprzątnięcie kościoła i zapraszam chętne osoby w przyszłą sobotę.
5/ Rocznica I Komunii św. w niedzielę 16 czerwca o godz. 11.30.
6/ Pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. o godz. 18.00.
7/ Akademickie Koło Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy Uniwersytecie w Białymstoku, Katedra Historii Wychowania Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB, Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” oraz Duszpasterstwo Akademickie w Białymstoku zapraszają na III Ogólnopolską Konferencję Naukową „(R)ewolucja Narzeczeństwa”, która odbędzie się 3 czerwca 2019 roku w godz. 10.00-13.30 w Auli im. Janusza Korczaka Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB. Więcej informacji na stronie internetowej http://ksm.uwb.edu.pl/, i na plakacie. Wstęp wolny.
8/ Zapraszamy na kolejną edycję Koncertu Uwielbienia Bogu Dźwięki, który odbędzie się w niedzielę, 9 czerwca br. o godz. 20.30 przed Katedrą białostocką. Koncert wykonany na żywo ze 100 osobowym chórem oprawiony będzie obrazem na żywo sypanym piaskiem do każdego z utworów. Wstęp wolny.
9/ W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek w związku z prowadzoną przez Caritas akcją pt.”Zostań Mistrzem Świata w Dobroci i ułóż z nami Kilometry Dobra”.