VII NIEDZIELA WIELKANOCNA WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 29 maja 2022r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – VII NIEDZIELA WIELKANOCNA WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 29 maja 2022r.

1/ Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
2/ We wtorek 31 maja kończymy nabożeństwa majowe. Dziękuję za udział w tych nabożeństwach zarówno gromadzącym się w kościele, przy figurach oraz tym prywatnie celebrującym w swoich domach.
3/ We wtorek o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji osób modlących się o powrót do zdrowia ks. Krzysztofa. Zapraszam.
4/ W środę początek nabożeństwa do NSPJ. Nabożeństwa czerwcowe od poniedziałku do piątku po Mszy św. o godz. 18.00, a w soboty i niedziele po Mszy św. o godz. 8.00.
5/ Pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwa połączone z czerwcowym.
6/ W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zapraszam kandydatów do bierzmowania na Mszę św. o godz. 11.30, podczas której zostaną złożone deklaracje woli przystąpienia do sakramentu bierzmowania, oraz świadectwo ukończenia katechezy z klasy VIII
7/ W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła będą rozdawane kartki z imionami młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Proszę, niech każdy kto w ten sposób pozna imię kandydata otoczy duchową opieką, polecając w swoich modlitwach.
8/ Proszę o odebranie pozostawionych rzeczy na ławkach w kościele i znalezionych na placu kościelnym (saszetka, parasole, czapki, rękawiczki, szaliki…)