VI Niedziela Zwykła 11.02.2018

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – VI Niedziela Zwykła 11.02.2018

Cytat Tygodnia:
Podziwiamy lekarza, gdy przywraca zdrowie ludziom, zdawałoby się, nieuleczalnie chorym. Słusznie podziwu godnym jest Chrystus, gdy leczy rany, dla których nie ma lekarstwa, a grzesznikowi i nierządnicy tak całkowicie przywraca zdrowie duszy, że czyni ich godnymi nieba.
[św. Jan Chryzostom]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI Niedziela Zwykła

• 14 lutego przypada Środa Popielcowa, początek Wielkiego Postu w Kościele. Msze święte w tym dniu będą w następujących godzinach: 7:00 10:00 16:00 i 18:00
    Na każdej mszy obrzęd posypania głów popiołem. W Środę Popielcową obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych oraz post.
  • Okres Wielkiego Postu to czas większej modlitwy oraz wyrzeczeń, także w sposób szczególny pamiętamy o ubogich. W naszym kościele będzie wystawiona skarbonka, gdzie można złożyć jałmużnę dla ubogich. Przed świętami członkowie Rady Parafialnej wspomogą ubogich naszych parafian, korzystając ze złożonych na ten cel ofiar. Już teraz dziękujemy.