VI NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 9 maja 2021r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – VI NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 9 maja 2021r.

1/ Dziś o godz. 11.30 i 13.00 uroczystość Pierwszej Komunii św. Serdeczna prośba, aby w tych godzinach pozostawić do dyspozycji kościół dzieciom i ich rodzicom.
2/ Z racji na Uroczystość Pierwszej Komunii św. dziś w naszym kościele wierni mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zachęcamy.
3/ Dziękuję rodzicom dzieci, które przystąpiły do Pierwszej Komunii świętej za ofiarowany kielich mszalny jako Dar Ołtarza, za dekorację kwiatową, oraz za skoszenie trawy, sprzątnięcie kościoła i terenu wokół świątyni.
4/ Zapraszamy dzieci w Białym Tygodniu na Mszę św. o godz. 18.00
5/ Różaniec Fatimski 13 maja (czwartek), o godz. 17.30
6/ Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wpłacone na konto parafii.
7/ Początek Nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego 14 maja (piątek). Za udział w nowennie można zyskać odpust zupełny.
8/ W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego