VI NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 22 maja 2022r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – VI NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 22 maja 2022r.

1/ Bóg zapłać paniom z KŻR pw. św. Małgorzaty za sprzątnięcie kościoła.
2/ Dziękuję za ofiary złożone w minionym tygodniu na konto oraz na tacę na potrzeby parafii.
3/ Zapraszam młodzież i dzieci uzdolnione muzycznie do zaangażowania się w śpiew w scholi, a chętnych chłopców do służby ministranckiej.
4/ Uczniów klas VIII, którzy jeszcze nie zgłosili swojej kandydatury oraz pozostałe osoby, które chcą przystąpić do sakramentu bierzmowania, proszę o pilny kontakt.
5/ W piątek 27 maja rozpoczyna się nowenna przed uroczystością zesłania Ducha Świętego. Za udział w nowennie można zyskać odpust zupełny.
6/ W następną niedzielę 29 maja uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
7/ Msza św. z okazji Rocznicy I Komunii świętej, odbędzie się w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, o godz. 10.00