VI NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 21 maja 2017r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – VI NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 21 maja 2017r.

1/ Dziś uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Dzieci, które przyjmą po raz pierwszy Pana Jezusa oraz pobożnie uczestniczący w tej uroczystości mogą zyskać odpust zupełny.

2/ Dziękuję rodzicom za dar ołtarza złożony podczas procesji z darami.

3/ Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za sprzątnięcie kościoła i terenu wokół, oraz za dekorację świątyni.

4/ Dziś przed kościołem zbierane są ofiary do puszek na Hospicjum dla dzieci.

5/ Od jutra do piątku zapraszam dzieci wraz z rodzicami do uczestnictwa w tzw. Białym Tygodniu.

6/ Dzień Matki – 26 maja. Zapraszamy mamy wraz ze swoimi dziećmi na nabożeństwo majowe w czasie którego modlić się będziemy za nasze mamy prosząc o błogosławieństwo żyjącym, a zmarłym udział w chwale nieba.

7/ Początek Nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego – 26 maja. Za udział w nowennie można zyskać odpust zupełny.

8/ Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego w przyszłą niedzielę.