VI NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 17 maja 2020r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – VI NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 17 maja 2020r.

1/ Dziś o godz. 10.00 Msza św. dziękczynna w 100 rocznicę urodzin św. Jana Pawła II.
2/ W piątek rozpoczyna się nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
3/ W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
4/ W naszej parafii w niedzielę 24 maja podczas Mszy św. o godz. 11.30 zostanie udzielona I Komunia święta. Prosimy, aby skorzystać z pozostałych Mszy św. i umożliwić najbliższej rodzinie udział w tej uroczystości.
5/ Za tydzień w niedzielę o godz. 15.00 nabożeństwo Drogi Światła z transmisją on-line.
6/ Przypominamy, że w naszym kościele podczas nabożeństw może przebywać jednocześnie 30 osób. Wszyscy uczestnicy maja obowiązek zakrywania ust i nosa. Zachęcamy, aby uczestniczyć w Mszy św. na zewnątrz kościoła z zachowaniem odpowiedniej odległości.
7/ Przypominamy, że w związku z epidemią koronawirusa dyspensa od obowiązku uczestniczenia w Mszy św. niedzielnej została przedłużona do 25 maja. W naszym kościele Msza św. w sobotę o godz. 18.00 celebrowana jest z formularza niedzielnego.
8/ Czas spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej kończy się 7 czerwca. Zapraszamy do korzystania z sakramentu pokuty w tygodniu przed Mszą św. o godz. 6.30 i 18.00.
9/ Bóg zapłać paniom z KŻR pw. św. Krzysztofa za sprzątnięcie kościoła, a wszystkim ofiarodawcom za złożone ofiary.
10/ W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Genowefa Wiszowata (pogrzeb w poniedziałek, o godz. 11.00). Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.