V NIEDZIELA ZWYKŁA 9 lutego 2020r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – V NIEDZIELA ZWYKŁA 9 lutego 2020r.

1/ Spotkanie formacyjne rodziców i dzieci z klas III przed Pierwszą Komunią św. dziś po Mszy św. o godz. 11.30
2/ Dziś II niedziela miesiąca – taca na zakup oleju opałowego do kościoła.
3/ Wspomnienie NMP z Lourdes – 11 lutego. Jednocześnie jest to Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy osoby, które bez szkody dla zdrowia mogą przybyć do kościoła na Mszę św., we wtorek o godz. 18.00, podczas której zostanie udzielony sakrament chorych.
4/ Bóg zapłać za tak liczną pomoc w sprzątnięciu dekoracji świątecznych i kościoła w miniony poniedziałek oraz KŻR pw. św. Małgorzaty za sprzątnięcie świątyni w dniu wczorajszym. Zapraszam chętne osoby w najbliższą sobotę.
5/ Zakończyła się wizyta duszpasterska w naszej parafii. Wraz z ks. Adamem odwiedziliśmy 550 rodzin. Bóg zapłać za modlitewne spotkanie z każdą rodziną oraz za zaufanie i życzliwe przyjęcie nas w swoich domach. Na terenie naszej parafii w minionym roku zamieszkało 41 nowych rodzin. Radością i młodością tej parafii są dzieci i młodzież. Pięknie wyglądają Wasze domy. Pragnieniem nas duszpasterzy jest aby mieszkańcy tych domów mieli piękne i czyste serca, aby w Waszych rodzinach na pierwszym miejscu był zawsze Pan Bóg. Z różnych przyczyn 29 rodzin nie przyjęło w tym roku kapłana po „kolędzie”. Z przykrością należy powiedzieć ze są też osoby w takich związkach, które nie mając przeszkód kanonicznych nie chcą zawrzeć sakramentu małżeństwa. Osoby chore i starsze chcielibyśmy objąć opieką duszpasterską i odwiedzać w pierwsze piątki miesiąca.
Dziękuję za gościnność i złożone ofiary na potrzeby naszego kościoła i kapłanowi.
Z ofiar, które zostały złożone podczas ‘kolędy’ tak jak ogłaszałem chcemy aby sukcesywnie pojawiały się kolejne ławki w naszej świątyni. Bóg zapłać.